ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Ostrzeszowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Ostrzeszowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego ekogroszku premium w mieście Ostrzeszów? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której znakomita jakość oraz imponujące cechy techniczne na pewno spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartość opałową. Jego zalety to również mniejsza wilgotność i lepsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z korzystnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów online i magazynach w Ostrzeszowie znajdziesz wiele wariantów paliwa, które różnią się od siebie parametrami. Jedno pozostaje niezmienne – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu masz możliwość kupić sprawdzony i efektywny materiał opałowy bez nadwyrężania prywatnego czy służbowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który cechuje się szczególnie możliwością zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w wielu miejscach w Polsce, decydowanie się na bezpieczne dla natury materiały jest najlepszym wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek w odpowiednie, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe działanie procesów ogrzewania i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są istotne przy zakupie?

Wybierając konkretny materiał opałowy, należy przeanalizować jego parametry techniczne. To w końcu od nich zależy, czy wybrane innowacyjne paliwo będzie wydajne i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do używania produktu należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Przed podjęciem decyzji należy również przeczytać oceny ekogroszku. Informacje od producenta i wcześniejszych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym wyborem jest skorzystanie z oferty sprawdzonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale także atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Ostrzeszowie, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi założeniami są w szczególności najwyższy poziom i rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie oczyszczane i pakowane. Podczas przesypywania materiału do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy jedynie zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Ostrzeszów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Ostrzeszowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? W takim razie mamy propozycję skierowaną do Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy ponadto nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do