ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Suwałkach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Suwałkach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Suwałki? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz doskonałe parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartością opałową. Jego atuty to również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza spiekalność, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to efektywność z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie na stronie internetowej i składach opału w Suwałkach znajdziesz wiele wariantów paliwa, które odznaczają się innymi właściwościami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co możesz nabyć dobry oraz ekonomiczny opał bez konieczności nadwyrężania prywatnego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się z innymi zaletami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który może pochwalić się głównie możliwością zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest poważnym zagrożeniem w licznych miastach w Polsce, sięganie po bezpieczne dla natury paliwa jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a przy tym jest on atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany lokal w optymalne, pasujące do cech materiału sprzęty. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie dobrany piec zasilany ekogroszkiem ma sprawną automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są kluczowe przy zakupie?

Wybierając właściwy opał, powinno się przeanalizować jego parametry techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy nabyte nowoczesne paliwo będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie każdego lokalu. Na starcie warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy także przeczytać recenzje ekogroszku. Dane od producenta oraz pozostałych klientów pomagają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę sprawdzonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od długiego czasu producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w Suwałkach, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard i optymalne parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest precyzyjnie selekcjonowane i pakowane. Na etapie przesypywania opału do ważących 25 kilogramów opakowań wykorzystujemy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Suwałki

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Suwałkach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zagwarantowania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do