ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Ciechanowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Ciechanowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium dostępnego w Ciechanowie? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoka jakość i doskonałe parametry techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny w naszej ofercie charakteryzuje się w pierwszej kolejności o wiele większą wartością opałową. Jego cechy to także mniejsza wilgoć i korzystniejsza spiekalność, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to świetne parametry z niskimi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów online i składach opału w Ciechanowie dostępnych jest wiele rodzajów opału, które różnią się między sobą właściwościami. Jedno pozostaje stałe – niska cena ekogroszku, przez co każdy ma możliwość nabyć pewny, a jednocześnie wydajny materiał opałowy bez wykorzystywania całego rodzinnego lub służbowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z detalami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a dodatkowo jest opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w optymalne, dopasowane do cech materiału urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Odpowiednio dobrany kocioł na ekogroszek ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są istotne przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, należy przeanalizować oferowane parametry. To w końcu od nich zależy, czy nabyte nowoczesne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy także poznać opinie o ekogroszku. Dane od producenta i innych klientów pomagają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest użycie produktów doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Ciechanów, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy poziom oferowanych rozwiązań oraz znakomite parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest uważnie selekcjonowane i pakowane. Podczas przesypywania materiału do 25-kilogramowych opakowań używamy tylko zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Ciechanów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Ciechanowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! U nas możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, wybierając najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka również nieustannie zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do