ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Morągu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Morągu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium w mieście Morąg? W takim przypadku zachęcamy do zaznajomienia się z serią opału TOP ekogroszek, której świetny poziom i doskonałe parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartość opałową. To także niższe zawilgocenie czy lepsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z korzystnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów online i składach opału w Morągu dostępnych jest kilka typów materiału grzewczego, które różnią się od siebie cechami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – niska cena ekogroszku, dzięki której masz możliwość zakupić pewny, a jednocześnie efektywny materiał bez wykorzystywania całego prywatnego lub firmowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest możliwość redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla środowiska paliwa jest najlepszym ruchem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal w odpowiednie, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Chodzi o kotły klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie dobrany kocioł na ekogroszek jest wyposażony w właściwą automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając właściwy materiał opałowy, powinno się wziąć pod uwagę oferowane parametry. To właśnie one decydują, czy zakupione nowoczesne paliwo będzie wydajne i czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie każdego lokalu. Przed przejściem do używania materiału dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy również przeczytać opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego opału pomagają określić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje renomowanych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat firm, które mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w Morągu, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki poziom i doskonałe parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i pakowane. Podczas przeładowywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Morąg

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Morągu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do