ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Ustce.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Ustce i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najwyższej jakości ekogroszku premium w mieście Ustka? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której świetny poziom i imponujące cechy techniczne bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie cechuje się przede wszystkim o wiele wyższą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie oraz lepsza spiekalność, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie skuteczności z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i magazynach w Ustce znajdziesz kilka odmian paliwa, które różnią się między sobą cechami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zamówić pewny i wydajny materiał bez potrzeby nadwyrężania prywatnego czy służbowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który charakteryzuje się przede wszystkim możliwością ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym problemem w licznych miejscowościach w Polsce, stawianie na mniej szkodliwe dla natury paliwa jest najrozsądniejszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a dodatkowo jest opłacalnym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie skonstruowany piec na ekogroszek ma właściwą automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, powinno się dokładnie sprawdzić jego parametry techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte nowoczesne źródło energii będzie efektywne oraz czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w kwestii zawartości ziaren – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem należy również przeczytać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz pozostałych klientów pomagają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę doświadczonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w Ustce, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki standard i znakomite parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie przesiewane i workowane. Na etapie przesypywania opału do ważących 25 kg worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Ustka

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Ustce? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do utrzymania optymalnej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! Z naszą firmą możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także nieustannie odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do