ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Nowej Rudej.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Nowej Rudej i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium w mieście Nowa Ruda? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z linią produktów TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz niezwykle korzystne parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie ma przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartość opałową. To także niższa zawartość wilgoci czy lepsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie skuteczności z niskimi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie na stronie internetowej i składach opału w mieście Nowa Ruda dostępnych jest kilka rodzajów materiału grzewczego, które różnią się od siebie właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zakupić sprawdzony i wydajny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania prywatnego czy firmowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. W czasach, gdy smog jest poważnym problemem w wielu miejscowościach w naszym kraju, sięganie po mniej szkodliwe dla natury paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest on korzystnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Wykorzystując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek w odpowiednie, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie skonstruowany kocioł zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w właściwą automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie procesów ogrzewania i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo zostawia minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są istotne przy zakupie?

Wybierając dany produkt, warto zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte nowoczesne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do stosowania produktu dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem dobrą praktyką jest również poznać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz wcześniejszych klientów pomagają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Nowej Rudej, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom i optymalne parametry. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym odpowiednią metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest w staranny sposób selekcjonowane i pakowane. W trakcie przeładowywania materiału do 25-kilogramowych worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Nowa Ruda

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Nowej Rudej? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zagwarantowania właściwej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do