ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Tczewie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Tczewie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Tczew? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której świetny poziom oraz niezwykle korzystne parametry na pewno spełnią potrzeby nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie ma przede wszystkim o wiele wyższą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie i korzystniejsza spiekalność, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to efektywność z niskimi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i składach opału w Tczewie można zakupić wiele rodzajów paliwa, które charakteryzują się różnymi cechami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, co sprawia, że możesz nabyć pewny i wydajny materiał bez nadwyrężania osobistego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi zaletami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który odznacza się głównie możliwością zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy lub ecodesing. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest istotnym problemem w licznych miejscach w Polsce, stawianie na bezpieczne dla środowiska materiały opałowe jest najlepszym wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a przy tym jest atrakcyjnym finansowo wyborem, który pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, dopasowane do cech materiału urządzenie. Dobrym wyborem będą piece klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe działanie procesów spalania i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe generuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając konkretny materiał opałowy, warto zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne paliwo będzie efektywne oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie każdego lokalu. Na starcie należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań dobrym pomysłem jest także sprawdzić recenzje ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i innych użytkowników danego produktu pomagają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę renomowanych i działających od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na wykorzystanie opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz nabyć dobry jakościowo ekogroszek workowany w Tczewie, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi założeniami są w szczególności wysoki poziom oraz optymalne parametry. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również odpowiednią metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie przesiewane i pakowane. Na etapie przeładowywania materiału do 25-kilogramowych worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Tczew

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Tczewie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zagwarantowania właściwej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do