ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Szczytnie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Szczytnie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium w Szczytnie? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z linią produktów TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz doskonałe parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartością opałową. To także mniejsza wilgoć oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z niskimi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszej ofercie na portalu internetowym i magazynach w mieście Szczytno możesz znaleźć kilka odmian materiału opałowego, które różnią się od siebie parametrami. Jedno jest ciągle bez zmian – korzystna cena ekogroszku, dzięki której możesz zakupić sprawdzony, a jednocześnie ekonomiczny materiał opałowy bez wykorzystywania całego rodzinnego lub służbowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest istotnym problemem w wielu miejscowościach w naszym kraju, decydowanie się na bezpieczne dla natury paliwa jest najlepszym ruchem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest on ekonomicznym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Właściwie dobrany kocioł zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w właściwą automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając dany opał, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu one decydują, czy zakupione innowacyjne źródło energii zapewni odpowiednią wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie dowolnego lokalu. Przed przejściem do stosowania produktu dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w kwestii zawartości ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań dobrą praktyką jest także przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje od producenta oraz innych klientów pozwalają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z oferty renomowanych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Szczytno, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki standard sprzedawanych produktów oraz rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo, które jest w staranny sposób oczyszczane i workowane. Podczas przesypywania opału do 25-kilogramowych worków używamy jedynie zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Szczytno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Szczytnie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wykorzystując najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do