ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Koniecpolu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Koniecpolu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości ekogroszku premium dostępnego w mieście Koniecpol? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące cechy techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie wyższą wartość opałową. To także niższe zawilgocenie oraz lepsza spiekalność, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z niskimi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszej ofercie online i fizycznych lokalizacjach w Koniecpolu możesz znaleźć kilka typów paliwa, które różnią się od siebie parametrami. Jedno jest ciągle bez zmian – korzystna cena ekogroszku, przez co każdy ma możliwość nabyć sprawdzony, a jednocześnie efektywny opał bez konieczności wykorzystywania całego prywatnego czy firmowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla natury paliwa jest najrozsądniejszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Właściwie dobrany piec na ekogroszek ma stosowną automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w ciepłowni do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić uwagę na jego aspekty techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy zakupione innowacyjne paliwo będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie każdego budynku. Przed przejściem do użytkowania materiału warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy także poznać oceny ekogroszku. Informacje od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego opału pomagają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszą decyzją jest użycie produktów sprawdzonych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale również niską cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz nabyć wysokiej jakości ekogroszek workowany w Koniecpolu, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi założeniami są w szczególności najwyższy poziom sprzedawanych produktów oraz optymalne parametry. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie przesiewane i workowane. Na etapie przeładowywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań używamy tylko zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Koniecpol

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Koniecpolu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zapewnienia właściwej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wybierając najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do