ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Pniewach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Pniewach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Pniewy? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z linią produktów TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz niezwykle korzystne parametry techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartością opałową. Jego atuty to również niższe zawilgocenie i korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to efektywność z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i magazynach w mieście Pniewy można zakupić kilka typów paliwa, które odznaczają się odmiennymi cechami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy ma możliwość kupić sprawdzony i ekonomiczny opał bez konieczności wykorzystywania całego domowego czy firmowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się z innymi zaletami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy smog jest ważnym problemem w licznych miastach nad Wisłą, decydowanie się na mniej szkodliwe dla natury materiały jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest on atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Wykorzystując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, pasujące do cech materiału urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Dobrej jakości piec wykorzystujący ekogroszek workowany ma właściwą automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są istotne w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne paliwo będzie wydajne i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie każdego budynku. Przed rozpoczęciem stosowania produktu dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań warto także przeczytać oceny ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i pozostałych użytkowników danego opału pomagają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty doświadczonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w Pniewach, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard i znakomite parametry. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz także właściwy sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie selekcjonowane i workowane. Na etapie przeładowywania paliwa do ważących 25 kg opakowań używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Pniewy

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Pniewach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim przypadku mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, przedszkola czy magazynu, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do