ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kaletach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kaletach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najbardziej wydajnego ekogroszku premium w Kaletach? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoki poziom i niezwykle korzystne parametry bez wątpienia spełnią potrzeby nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie większą wartość opałową. Jego cechy to także niższa wilgotność oraz lepsza spiekalność, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z przystępnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów online i składach opału w mieście Kalety możesz znaleźć wiele wariantów materiału grzewczego, które cechują się odmiennymi właściwościami. Jedno jest ciągle bez zmian – niska cena ekogroszku, co sprawia, że możesz kupić sprawdzony, a zarazem efektywny opał bez potrzeby wykorzystywania całego domowego lub służbowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego największą zaletą jest szansa redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla natury paliwa jest najlepszym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek we właściwe, pasujące do cech materiału sprzęty. Mowa o piecach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Odpowiednio dobrany piec zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek workowany, warto zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To w końcu one decydują, czy wybrane nowoczesne źródło opału zapewni wymaganą wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie danego budynku. Przed przejściem do stosowania materiału dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację oraz zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto również poznać opinie o ekogroszku. Dane od producenta oraz pozostałych klientów pozwalają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje doświadczonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Kalety, to w naszym asortymencie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy standard proponowanych rozwiązań i rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest uważnie oczyszczane i workowane. Podczas przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kalety

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kaletach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub nabyty luzem do utrzymania optymalnej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do