ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Tarnowskich Górach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Tarnowskich Górach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium dostępnego w mieście Tarnowskie Góry? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której znakomity poziom i doskonałe parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas cechuje się w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartością opałową. Jego zalety to również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza spiekalność, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką jakość z korzystnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie na portalu internetowym i magazynach w Tarnowskich Górach możesz znaleźć wiele odmian opału, które charakteryzują się odmiennymi parametrami. Jedno jest ciągle bez zmian – niska cena ekogroszku, dzięki której każdy klient ma możliwość zamówić pewny, a jednocześnie efektywny opał bez potrzeby nadwyrężania domowego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do poznania informacji na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który może pochwalić się przede wszystkim możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest ważnym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, decydowanie się na bezpieczne dla natury paliwa jest najlepszym wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a przy tym jest on korzystnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, pasujące do cech materiału urządzenie. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Dobrej jakości piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo węglowe zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając właściwy opał, należy zwrócić szczególną uwagę na oferowane aspekty techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy wybrane innowacyjne źródło energii będzie wydajne oraz czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na starcie warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy również sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz wcześniejszych klientów pomagają określić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na zakup materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Tarnowskie Góry, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki poziom sprzedawanych produktów oraz rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym odpowiedni sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest starannie selekcjonowane i pakowane. Podczas przesypywania opału do ważących 25 kilogramów opakowań używamy tylko zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Tarnowskie Góry

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Tarnowskich Górach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zapewnienia odpowiedniej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy magazynu, wykorzystując doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do