ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Jastrowiu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Jastrowiu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Jastrowie? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne parametry bez wątpliwości spełnią potrzeby nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie wyróżnia się przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartością opałową. Jego cechy to także niższa zawartość wilgoci i korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty łączy wysoką klasę z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie na stronie internetowej i fizycznych placówkach w Jastrowiu dostępnych jest kilka rodzajów materiału grzewczego, które różnią się od siebie właściwościami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, dzięki której możesz nabyć dobry oraz ekonomiczny materiał bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który odznacza się głównie możliwością zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest ważnym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, decydowanie się na mniej szkodliwe dla otoczenia paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek workowany ma stosowną automatykę, która gwarantuje prawidłowe działanie procesów spalania i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając konkretny opał, powinno się dokładnie sprawdzić jego parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie każdego budynku. Na starcie dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość oraz zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań warto również poznać recenzje ekogroszku. Informacje od producenta i innych użytkowników danego opału pomagają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest skorzystanie z oferty renomowanych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko wysoką jakość, ale także atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Jastrowiu, to w naszym asortymencie na pewno znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy standard oraz rewelacyjne parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek prosto od producenta, masz pewność, że wybierasz także właściwą metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i pakowane. W trakcie przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań używamy tylko zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Jastrowie

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Jastrowiu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zapewnienia odpowiedniej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy magazynu, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także nieustannie zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do