ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Ozimku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Ozimku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium dostępnego w mieście Ozimek? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której znakomita jakość oraz imponujące parametry techniczne na pewno spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek dostępny u nas odznacza się przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartością opałową. To także mniejsza wilgoć i lepsza wielkość spieków, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie online i magazynach w mieście Ozimek możesz znaleźć wiele wariantów paliwa, które różnią się od siebie parametrami. Jedno jest stałe – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co każdy klient ma możliwość zakupić sprawdzony i wydajny materiał opałowy bez nadwyrężania rodzinnego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym zagrożeniem w licznych miejscowościach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla natury materiały jest najlepszym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest korzystnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany budynek w odpowiednie, dopasowane do cech materiału urządzenie. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Odpowiednio skonstruowany piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która gwarantuje optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając dany materiał opałowy, powinno się wziąć pod uwagę jego parametry. To właśnie od nich zależy, czy wybrane innowacyjne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem używania materiału należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy ponadto poznać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz wcześniejszych klientów pomagają ustalić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie oferty sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz również przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na wykorzystanie paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Ozimek, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki poziom oferowanych rozwiązań oraz optymalne parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także właściwy sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie oczyszczane i workowane. W trakcie przesypywania opału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Ozimek

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Ozimku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zagwarantowania prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wykorzystując doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do