ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Rawiczu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Rawiczu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Rawicz? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz imponujące parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas odznacza się w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartością opałową. Jego atuty to także mniejsza wilgotność czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie na stronie internetowej i fizycznych placówkach w Rawiczu dostępnych jest wiele odmian paliwa, które cechują się innymi cechami. Jedno pozostaje niezmienne – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy ma możliwość nabyć sprawdzony oraz efektywny materiał bez nadwyrężania domowego lub firmowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który cechuje się szczególnie możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest ważnym problemem w licznych miastach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a do tego jest ekonomicznym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie skonstruowany piec zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając konkretny produkt, należy zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To w końcu one decydują, czy zakupione nowoczesne źródło opału zapewni wymaganą wydajność oraz czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto także sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz innych użytkowników danego materiału opałowego pomagają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę renomowanych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od długiego czasu firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na zastosowanie produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Rawicz, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki poziom oraz optymalne parametry. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również właściwy sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest uważnie oczyszczane i pakowane. W trakcie przesypywania materiału do ważących 25 kg opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Rawicz

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Rawiczu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do