ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Mrągowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Mrągowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium dostępnego w mieście Mrągowo? W takim przypadku zachęcamy do zapoznania się z linią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa i doskonałe parametry techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma przede wszystkim znacznie wyższą wartość opałową. To również niższa wilgoć oraz lepsza spiekalność, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z przystępnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie online i magazynach w Mrągowie znajdziesz wiele rodzajów opału, które różnią się od siebie parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy ma możliwość zamówić sprawdzony, a zarazem wydajny opał bez potrzeby wykorzystywania całego prywatnego lub służbowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z używania ekogroszku w roli opału

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym zagrożeniem w wielu miastach w Polsce, decydowanie się na mniej szkodliwe dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest korzystnym finansowo wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek w odpowiednie, dostosowane do cech opału sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w kotłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając właściwy materiał opałowy, należy przeanalizować jego parametry techniczne. To właśnie one decydują, czy nabyte innowacyjne paliwo zapewni wymaganą wydajność oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie każdego budynku. Na starcie dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. Przed podjęciem decyzji należy ponadto przeczytać opinie o ekogroszku. Dane od producenta i wcześniejszych klientów pomagają stwierdzić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę sprawdzonych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Mrągowo, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy poziom oraz rewelacyjne parametry. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również odpowiednią metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób przesiewane i pakowane. W trakcie przeładowywania materiału do ważących 25 kilogramów worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Mrągowo

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Mrągowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zagwarantowania optymalnej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! Z naszą firmą możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy także stale zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do