ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Wołowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Wołowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Wołów? W takim przypadku zachęcamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz niezwykle korzystne cechy techniczne bez wątpliwości spełnią potrzeby nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartość opałową. Jego zalety to także mniejsza zawartość wilgoci czy korzystniejsza wielkość spieków, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to połączenie wysokiej jakości z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie online i magazynach w Wołowie możesz znaleźć kilka odmian opału, które różnią się między sobą parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy ma możliwość kupić dobry oraz wydajny materiał bez nadwyrężania domowego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z detalami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest istotnym zagrożeniem w wielu miejscowościach w naszym kraju, stawianie na mniej szkodliwe dla otoczenia paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w odpowiednie, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Odpowiednio skonstruowany kocioł na ekogroszek jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są istotne przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. To w końcu ich wartości decydują, czy zakupione innowacyjne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość oraz zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. Przed podjęciem decyzji dobrym pomysłem jest również poznać opinie o ekogroszku. Informacje od producenta i wcześniejszych klientów pozwalają ustalić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszą decyzją jest użycie produktów sprawdzonych i funkcjonujących od wielu lat firm, które mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Wołów, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki standard i doskonałe parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz także odpowiednią metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest precyzyjnie przesiewane i pakowane. Podczas przeładowywania opału do ważących 25 kilogramów opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Wołów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Wołowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zapewnienia prawidłowej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę skierowaną do Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy także nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do