ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Brwinowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Brwinowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Brwinów? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz niezwykle korzystne parametry techniczne bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym asortymencie wyróżnia się w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartością opałową. Jego zalety to także niższe zawilgocenie i korzystniejsza spiekalność, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie skuteczności z przystępnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszej ofercie na serwisie internetowym i magazynach w Brwinowie możesz znaleźć wiele typów opału, które odznaczają się odmiennymi cechami. Jedno jest niezmienne – niska cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość zamówić sprawdzony oraz efektywny materiał bez wykorzystywania całego prywatnego czy służbowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym zagrożeniem w wielu miejscowościach w Polsce, decydowanie się na bezpieczne dla otoczenia materiały jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek w odpowiednie, pasujące do cech materiału sprzęty. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Odpowiednio dobrany kocioł zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie procesów spalania i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając dany materiał opałowy, należy zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne paliwo będzie efektywne i czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy także przeczytać oceny ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz innych klientów pomagają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie oferty doświadczonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat firm, które mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Brwinów, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi założeniami są przede wszystkim wysoki poziom sprzedawanych produktów oraz znakomite parametry. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, masz pewność, że wybierasz także prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest uważnie selekcjonowane i pakowane. W trakcie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto z nami możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Brwinów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Brwinowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Z nami możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy magazynu, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do