ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Bystrzycy Kłodzkiej.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Bystrzycy Kłodzkiej i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w mieście Bystrzyca Kłodzka? W takim razie zapraszamy do zaznajomienia się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa i doskonałe parametry z pewnością spełnią potrzeby nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym asortymencie ma w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartość opałową. To także niższe zawilgocenie i korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to efektywność z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów online i składach opału w Bystrzycy Kłodzkiej można nabyć wiele odmian opału, które cechują się innymi właściwościami. Jedno jest stałe – korzystna cena ekogroszku, dzięki której możesz zamówić dobry i wydajny materiał bez potrzeby nadwyrężania rodzinnego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest poważnym zagrożeniem w wielu miejscowościach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały opałowe jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a do tego jest on ekonomicznym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany lokal w odpowiednie, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek ma stosowną automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są istotne przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się wziąć pod uwagę oferowane parametry. To w końcu one decydują, czy wybrane nowoczesne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na starcie należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Przed zakupem dobrym pomysłem jest również poznać oceny ekogroszku. Dane od producenta i pozostałych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Bystrzycy Kłodzkiej, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi celami są przede wszystkim najwyższy standard i doskonałe parametry. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również właściwy sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest uważnie oczyszczane i workowane. W trakcie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy wyłącznie zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Bystrzyca Kłodzka

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Bystrzycy Kłodzkiej? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także nieustannie odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do