ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Pyskowicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Pyskowicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w Pyskowicach? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z linią opału TOP ekogroszek, której świetny poziom i niezwykle korzystne cechy techniczne bez wątpienia spełnią oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym asortymencie ma w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartość opałową. To także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza spiekalność, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i fizycznych lokalizacjach w mieście Pyskowice możesz znaleźć kilka wariantów materiału opałowego, które cechują się odmiennymi właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy ma możliwość zamówić dobry oraz wydajny opał bez wykorzystywania całego prywatnego czy służbowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który odznacza się głównie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, stawianie na mniej szkodliwe dla środowiska paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on atrakcyjnym finansowo wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany budynek w optymalne, dopasowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec na ekogroszek ma sprawną automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe generuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto przeanalizować oferowane parametry techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy zakupione innowacyjne źródło energii zapewni wymaganą wydajność oraz czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto także poznać opinie o ekogroszku. Informacje od producenta oraz pozostałych klientów pozwalają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest użycie oferty renomowanych i działających od długiego czasu producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Pyskowice, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi celami są przede wszystkim najwyższy poziom proponowanych rozwiązań oraz rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz pewność, że wybierasz również właściwy sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób oczyszczane i workowane. W trakcie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Pyskowice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Pyskowicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim razie mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do