ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Ostrowcu Świętokrzyskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Ostrowcu Świętokrzyskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium dostępnego w mieście Ostrowiec Świętokrzyski? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie wyższą wartość opałową. To także mniejsza wilgoć i korzystniejsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z korzystnymi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszej ofercie na stronie internetowej i fizycznych lokalizacjach w Ostrowcu Świętokrzyskim dostępnych jest kilka odmian opału, które różnią się od siebie cechami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, dzięki której każdy ma możliwość zakupić dobry i wydajny materiał opałowy bez nadwyrężania domowego czy służbowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który cechuje się szczególnie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w wielu miejscowościach w Polsce, decydowanie się na mniej szkodliwe dla natury paliwa jest najlepszym wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest korzystnym finansowo wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek w odpowiednie, pasujące do jego parametrów sprzęty. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Właściwie skonstruowany kocioł wykorzystujący ekogroszek jest wyposażony w stosowną automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo zostawia minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, należy przeanalizować jego parametry. To właśnie one decydują, czy wybrane nowoczesne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie dowolnego lokalu. Przed rozpoczęciem użytkowania produktu należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy również sprawdzić recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz wcześniejszych klientów pomagają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje renomowanych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na zastosowanie produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Ostrowcu Świętokrzyskim, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy standard oraz znakomite parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest uważnie przesiewane i pakowane. Podczas przeładowywania materiału do 25-kilogramowych opakowań używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Ostrowiec Świętokrzyski

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Ostrowcu Świętokrzyskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do