ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Żarowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Żarowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Żarowie? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z linią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz doskonałe parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny w naszym asortymencie ma przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartość opałową. Jego zalety to także niższe zawilgocenie i lepsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z niskimi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie online i magazynach w mieście Żarów możesz znaleźć kilka odmian opału, które charakteryzują się odmiennymi cechami. Jedno pozostaje stałe – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz kupić pewny oraz wydajny opał bez wykorzystywania całego osobistego lub służbowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który odznacza się głównie możliwością zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym problemem w licznych miastach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla otoczenia paliwa jest najbardziej odpowiednim ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, dopasowane do cech opału urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie skonstruowany kocioł na ekogroszek workowany jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić szczególną uwagę na jego aspekty techniczne. To w końcu one decydują, czy zakupione innowacyjne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie dowolnego budynku. Przed rozpoczęciem używania produktu dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest ponadto poznać oceny ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego produktu pomagają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje doświadczonych i funkcjonujących od wielu lat firm, które mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w Żarowie, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy poziom sprzedawanych produktów i optymalne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób oczyszczane i pakowane. Na etapie przeładowywania opału do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Żarów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Żarowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zapewnienia optymalnej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do