ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Zelowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Zelowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Zelowie? W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z linią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz doskonałe parametry techniczne bez wątpliwości spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny w naszej ofercie wyróżnia się w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartością opałową. To także niższa wilgotność czy lepsza spiekalność, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to świetne parametry z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie na serwisie internetowym i magazynach w mieście Zelów znajdziesz kilka typów materiału opałowego, które różnią się między sobą parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, przez co masz możliwość zakupić sprawdzony, a jednocześnie wydajny opał bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w wielu miejscach w Polsce, decydowanie się na neutralne dla środowiska materiały jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a jednocześnie jest opłacalnym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek we właściwe, pasujące do cech opału sprzęty. Chodzi o kotły klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w stosowną automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są istotne w momencie zakupu?

Wybierając dany materiał opałowy, należy zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To właśnie one decydują, czy nabyte innowacyjne paliwo będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem używania produktu należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem należy również przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje renomowanych i działających od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Zelów, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy poziom i znakomite parametry techniczne. Dzięki temu, kupując ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym prawidłową metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie oczyszczane i workowane. Podczas przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy jedynie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Zelów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Zelowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do zagwarantowania optymalnej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy magazynu, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka ponadto stale zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do