ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Brzeszczach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Brzeszczach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości ekogroszku premium w mieście Brzeszcze? W takim przypadku zachęcamy do zapoznania się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące parametry z pewnością spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartość opałową. Jego cechy to również niższe zawilgocenie czy lepsza spiekalność, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie świetnych parametrów z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie online i fizycznych placówkach w mieście Brzeszcze dostępnych jest wiele wariantów opału, które różnią się między sobą parametrami. Jedno jest ciągle bez zmian – korzystna cena ekogroszku, przez co możesz kupić dobry, a jednocześnie efektywny materiał bez potrzeby nadwyrężania osobistego lub służbowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z innymi zaletami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który charakteryzuje się przede wszystkim możliwością redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w licznych miastach w naszym kraju, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a przy tym jest opłacalnym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając konkretny produkt, należy dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne źródło energii zapewni wymaganą wydajność oraz czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na samym początku dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań dobrą praktyką jest także sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz innych klientów pozwalają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie oferty doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Brzeszczach, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy standard oferowanych rozwiązań oraz optymalne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób przesiewane i pakowane. W trakcie przesypywania opału do ważących 25 kg opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Brzeszcze

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Brzeszczach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim razie mamy ofertę dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do