ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Mławie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Mławie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości ekogroszku premium dostępnego w Mławie? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz doskonałe cechy techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma przede wszystkim o wiele wyższą wartość opałową. Jego zalety to także niższe zawilgocenie i korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie skuteczności z niskimi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszej ofercie online i składach opału w mieście Mława znajdziesz wiele odmian paliwa, które różnią się od siebie cechami. Jedno jest stałe – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz nabyć pewny oraz ekonomiczny materiał opałowy bez wykorzystywania całego rodzinnego lub służbowego budżetu. Zachęcamy do poznania informacji na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscowościach w naszym kraju, sięganie po bezpieczne dla natury paliwa jest najlepszym ruchem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest korzystnym finansowo wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal w odpowiednie, dostosowane do cech materiału urządzenie. Mowa o kotłach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Dobrej jakości kocioł na ekogroszek ma sprawną automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są istotne w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To właśnie od nich zależy, czy nabyte innowacyjne paliwo zapewni wymaganą wydajność oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na samym początku dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem należy ponadto poznać oceny ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i innych klientów pomagają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty renomowanych i funkcjonujących od wielu lat firm, które mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Mława, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi założeniami są przede wszystkim wysoki poziom i doskonałe parametry. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również odpowiedni sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo, które jest starannie oczyszczane i workowane. W trakcie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Mława

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Mławie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję skierowaną do Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również stale profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do