ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Jelczu-Laskowice.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Jelczu-Laskowice i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w Jelczu-Laskowice? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której znakomita jakość oraz doskonałe parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. Jego cechy to także niższa wilgoć czy korzystniejsza spiekalność, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w mieście Jelcz-Laskowice możesz znaleźć wiele rodzajów materiału opałowego, które charakteryzują się różnymi parametrami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zakupić sprawdzony i wydajny materiał bez konieczności wykorzystywania całego prywatnego czy służbowego budżetu. Zapraszamy do zaznajomienia się z pozostałymi zaletami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego największą zaletą jest możliwość zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym zagrożeniem w wielu miastach w całym kraju, sięganie po neutralne dla środowiska paliwa jest najlepszym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a dodatkowo jest on opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, pasujące do jego parametrów sprzęty. Chodzi o piece klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy piec wykorzystujący ekogroszek ma sprawną automatykę, która gwarantuje optymalne działanie procesów ogrzewania i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając dany materiał opałowy, należy zwrócić uwagę na oferowane aspekty techniczne. To właśnie od nich zależy, czy wybrane nowoczesne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. Przed podjęciem decyzji należy również przeczytać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i innych klientów pozwalają określić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje doświadczonych i działających od wielu lat firm, które mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na zakup opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w Jelczu-Laskowice, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki standard oferowanych rozwiązań oraz rewelacyjne parametry. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób selekcjonowane i workowane. Podczas przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Jelcz-Laskowice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Jelczu-Laskowice? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zagwarantowania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka również nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do