ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Lublińcu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Lublińcu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w Lublińcu? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz imponujące parametry techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas odznacza się już od pierwszych momentów wykorzystywania o wiele większą wartością opałową. To także niższa wilgotność czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z atrakcyjnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie online i magazynach w mieście Lubliniec dostępnych jest kilka typów opału, które charakteryzują się odmiennymi cechami. Jedno pozostaje niezmienne – niska cena ekogroszku, przez co możesz kupić pewny, a zarazem efektywny materiał bez nadwyrężania domowego lub firmowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy lub ecodesing. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla środowiska materiały jest najlepszym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a do tego jest ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek we właściwe, pasujące do jego parametrów urządzenie. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Odpowiednio skonstruowany kocioł zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje optymalne działanie procesów ogrzewania i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając konkretny produkt, należy przeanalizować oferowane parametry techniczne. To właśnie od nich zależy, czy wybrane innowacyjne źródło energii będzie efektywne i czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie dowolnego lokalu. Na starcie należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań dobrą praktyką jest także przeczytać opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i innych klientów pomagają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje renomowanych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko najlepszą jakość, lecz także przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w Lublińcu, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi założeniami są przede wszystkim najwyższy poziom oraz znakomite parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób oczyszczane i workowane. Podczas przesypywania materiału do ważących 25 kg worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Lubliniec

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Lublińcu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do