ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Sulęcinie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Sulęcinie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w Sulęcinie? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której znakomity poziom i imponujące parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności znacznie większą wartość opałową. Jego zalety to również mniejsza zawartość wilgoci i korzystniejsza spiekalność, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszej ofercie online i magazynach w Sulęcinie możesz znaleźć wiele typów paliwa, które różnią się między sobą cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, przez co możesz zakupić sprawdzony, a jednocześnie wydajny materiał bez nadwyrężania osobistego czy służbowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign lub piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscowościach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla środowiska materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim ruchem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Wybierając ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek w odpowiednie, dopasowane do cech materiału sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Dobrej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która zapewnia optymalne działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto wziąć pod uwagę oferowane parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy zakupione innowacyjne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie każdego lokalu. Na samym początku należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań warto ponadto przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i wcześniejszych użytkowników danego produktu pozwalają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Sulęcin, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi założeniami są w szczególności wysoki standard oraz znakomite parametry. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest starannie oczyszczane i pakowane. W trakcie przesypywania materiału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Sulęcin

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Sulęcinie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zagwarantowania właściwej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wykorzystując doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do