ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Puszczykowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Puszczykowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Puszczykowo? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z serią opału TOP ekogroszek, której świetny poziom i niezwykle korzystne parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie oraz lepsza spiekalność, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie wysokiej jakości z niskimi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i magazynach w mieście Puszczykowo możesz znaleźć wiele odmian paliwa, które cechują się innymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz nabyć sprawdzony, a zarazem ekonomiczny materiał bez potrzeby nadwyrężania prywatnego lub służbowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który cechuje się głównie możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscach w Polsce, sięganie po bezpieczne dla otoczenia paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a jednocześnie jest opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek w odpowiednie, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Dobrym wyborem będą kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec wykorzystujący ekogroszek workowany jest wyposażony w właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne spalanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe zostawia minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, należy wziąć pod uwagę jego parametry. To właśnie one decydują, czy wybrane innowacyjne paliwo będzie efektywne i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego budynku. Na samym początku należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy ponadto sprawdzić oceny ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz pozostałych klientów pozwalają określić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę renomowanych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na zastosowanie opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Puszczykowo, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki standard oraz rewelacyjne parametry. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz także właściwą metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest w staranny sposób oczyszczane i pakowane. Na etapie przesypywania materiału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Puszczykowo

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Puszczykowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zagwarantowania właściwej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do