ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Polanicy-Zdroju.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Polanicy-Zdroju i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w Polanicy-Zdroju? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której świetny poziom i niezwykle korzystne parametry z pewnością spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartość opałową. To również mniejsza wilgotność i lepsza wielkość spieków, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to połączenie świetnych parametrów z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie online i składach opału w mieście Polanica-Zdrój dostępnych jest kilka rodzajów opału, które różnią się między sobą parametrami. Jedno jest stałe – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość zamówić sprawdzony, a zarazem efektywny materiał bez wykorzystywania całego prywatnego czy służbowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest ważnym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla natury materiały jest najrozsądniejszym ruchem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek w optymalne, dopasowane do cech materiału sprzęty. Mowa o kotłach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej jakości piec wykorzystujący ekogroszek workowany ma sprawną automatykę, która gwarantuje optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega szybciej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto zwrócić uwagę na oferowane parametry. To właśnie od nich zależy, czy wybrane innowacyjne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę, a także proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest ponadto poznać oceny ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i innych klientów pozwalają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat firm, które mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na zakup produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz nabyć dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Polanica-Zdrój, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki poziom sprzedawanych produktów oraz optymalne parametry. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest w staranny sposób przesiewane i workowane. Podczas przesypywania materiału do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy tylko zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Polanica-Zdrój

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Polanicy-Zdroju? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zapewnienia prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną do Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy magazynu, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do