ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Żywcu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Żywcu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Żywiec? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące parametry bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie wyróżnia się w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartością opałową. Jego atuty to także niższa wilgotność czy korzystniejsza spiekalność, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z niskimi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszej ofercie online i magazynach w mieście Żywiec możesz znaleźć kilka rodzajów materiału grzewczego, które odznaczają się różnymi właściwościami. Jedno pozostaje stałe – świetna cena ekogroszku, przez co każdy klient ma możliwość zakupić sprawdzony oraz efektywny opał bez konieczności wykorzystywania całego prywatnego lub służbowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa redukcji produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy smog jest znaczącym problemem w licznych miejscach w naszym kraju, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a do tego jest on atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Właściwie dobrany kocioł zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje optymalne działanie procesów ogrzewania i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe generuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na jego aspekty techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy zakupione innowacyjne źródło opału zapewni odpowiednią wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego budynku. Na starcie należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy również przeczytać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego produktu pomagają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę sprawdzonych i funkcjonujących od wielu lat firm, które mogą dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz także przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Żywiec, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy poziom i doskonałe parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest uważnie selekcjonowane i workowane. W trakcie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków używamy jedynie zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Żywiec

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Żywcu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim razie mamy ofertę skierowaną do Ciebie! U nas możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto stale odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do