ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Piławie Górnej.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Piławie Górnej i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w Piławie Górnej? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz niezwykle korzystne parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszym sklepie charakteryzuje się przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartością opałową. Jego zalety to także mniejsza wilgotność i lepsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to połączenie wysokiej jakości z niskimi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i magazynach w mieście Piława Górna znajdziesz wiele typów paliwa, które różnią się między sobą właściwościami. Jedno jest stałe – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co masz możliwość zamówić dobry i ekonomiczny opał bez potrzeby wykorzystywania całego domowego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do zaznajomienia się z innymi zaletami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku jako opału

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest poważnym zagrożeniem w licznych miejscach nad Wisłą, decydowanie się na neutralne dla środowiska paliwa jest najlepszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a do tego jest on atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek w optymalne, pasujące do jego parametrów sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Odpowiednio dobrany piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która zapewnia precyzyjne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w ciepłowni do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając konkretny materiał opałowy, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne źródło opału będzie wydajne i czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie każdego budynku. Na samym początku dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. Przed podjęciem decyzji dobrą praktyką jest również poznać opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i innych klientów pozwalają określić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z oferty renomowanych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, lecz także przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na zakup węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Piława Górna, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy standard oraz doskonałe parametry. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest uważnie selekcjonowane i workowane. Podczas przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Piława Górna

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Piławie Górnej? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zagwarantowania optymalnej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, przedszkola czy magazynu, stawiając na doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także nieustannie odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do