ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kaliszu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kaliszu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

TOP ekogroszek premium oferowany w Kaliszu to jedno z najkorzystniejszych w zakupie paliw węglowych dostępnych na rynku, gdyż charakteryzuje się spełnieniem wszelkich wymogów stawianych przez Rozporządzenie o Normach Jakości Paliw Stałych. W założeniu, każdy najlepszy ekogroszek powinien mieć wartość opałową równą 24 MJ/kg lub więcej, uziarnienie w zakresie 5-25 mm oraz zawartością popiołu, wilgoci i siarki kolejno 12%, 15% oraz 1,2%. Tylko taki ekogroszek workowany może spełnić wszelkie oczekiwania współczesnych klientów i będzie objęty odpowiednim certyfikatem świadczącym o jego jakości. Najwyższej klasy węgiel ekogroszek możesz kupić w Kaliszu u naszych dystrybutorów lub na firmowej stronie internetowej w korzystnej cenie. Paliwo to charakteryzuje się znakomitymi właściwościami użytkowymi, dlatego stanowi optymalny zakup w każdym przypadku. Co więcej, niska cena ekogroszku sprawia przy tym, że palenie nim jest opłacalne.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

TOP ekogroszek jest dedykowany do kotłów klasy 5 i ecodesign, które dzięki podajnikom rusztowym lub rynnowym zapewniają pełną wygodę jego użytkowania. Odpowiednio pojemny zasobnik w połączeniu z ekogroszkiem workowanym TOP z niską zawartością popiołu sprawia, że kotłownię wystarczy odwiedzić średnio raz na około dwa tygodnie w celu uzupełnienia zasobnika. Zachęcamy jednak do przejrzenia dokumentacji danego pieca na ekogroszek i wykonania wszelkich czynności konserwacyjnych zgodnie z wymogami producenta, gdyż mogą mieć wpływ na żywotność urządzenia. Kolejną zaletą węgla opałowego spalanego w dobrych kotłach klasy 5 jest niska emisja pyłów do atmosfery, a także fakt, iż piece są w stanie zapewnić idealne warunki spalania tego paliwa w porównaniu do kotłów zasypowych. Z tego też powodu zawsze warto kupować wyłącznie sprawdzony i dobry ekogroszek, który z pewnością spełni wszelkie oczekiwania producentów.

Jaki ekogroszek wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Na rynku dostępny jest szeroki wybór paliw, dlatego podczas wyboru warto kierować się opiniami o ekogroszku workowanym, które pochodzą z pierwszej ręki i dużo mówią o jego jakości. Dodatkowo istotne jest również zwrócenie uwagi na najważniejsze parametry – zawsze starajmy się ocenić granulację, gdyż wybrane paliwo powinno być równe, z niewielką zawartością podziarna i nadziarna. Ponadto istotna jest również wilgotność przemijająca oraz wilgoć całkowita. Istotna jest także zawartość siarki i spiekalność wedle certyfikatu i etykiety. Najlepiej wybierać suchy węgiel ekogroszek pakowany w workach, które są wygodne w transporcie i przechowywaniu, a także chronią przed dostępem wilgoci i negatywnym wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wysoka jakość paliwa często wiąże się z wyższą ceną ekogroszku, jednak wyróżnia się on wieloma zaletami, które rekompensują różnicę w kosztach w porównaniu z innym rodzajem opału.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek - renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

W Kaliszu możesz zakupić ekogroszek prosto od producenta, dzięki czemu cena za tonę jest bardzo atrakcyjna. Oferujemy starannie wyselekcjonowane paliwo, o które dbamy na każdym etapie produkcji. Do pakowania wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane wagoworkownice, dzięki którym ekogroszek workowany jest sprzedawany w wygodnych i poręcznych workach, a ich waga jest zawsze zgodna z informacjami znajdującymi się na opakowaniu. Paliwo produkowane przez naszą firmę podlega również ścisłej kontroli jakościowej i jest badane w akredytowanym laboratorium, a dodatkowo dobrze zabezpieczone przed wilgocią za pomocą worków wykonanych z najwyższej klasy polipropylenu.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kalisz

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kaliszu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Prowadzony przez nas hurt ekogroszku w Kaliszu to doskonała propozycja dla firm, przedsiębiorców i instytucji potrzebujących wysokiej klasy nowoczesnego paliwa w dużej ilości. Gwarantujemy atrakcyjne ceny hurtowe ekogroszku workowanego, które pozwalają również na otwarcie własnego punktu sprzedaży i stanie się dystrybutorem. Zapewniamy stałą dostawę towaru oraz przekazujemy wszelkie wskazówki niezbędne do prowadzenia tego rodzaju biznesu.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do