ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Grodzisku Wielkopolskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Grodzisku Wielkopolskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium w Grodzisku Wielkopolskim? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa i imponujące parametry techniczne z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie wyróżnia się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie i korzystniejsza wielkość spieków, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w Grodzisku Wielkopolskim można zakupić wiele rodzajów paliwa, które różnią się od siebie cechami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co masz możliwość zamówić pewny oraz wydajny materiał opałowy bez nadwyrężania prywatnego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który charakteryzuje się głównie możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, stawianie na bezpieczne dla otoczenia paliwa jest najlepszym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest korzystnym finansowo wyborem, który pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek we właściwe, pasujące do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając dany opał, należy zwrócić uwagę na jego parametry. To w końcu od nich zależy, czy zakupione innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem warto również sprawdzić recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i innych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę renomowanych i działających od wielu lat firm, które mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na zakup paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz nabyć wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Grodzisk Wielkopolski, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi zasadami są w szczególności najwyższy poziom oraz optymalne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym prawidłową metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo, które jest starannie selekcjonowane i workowane. W trakcie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Grodzisk Wielkopolski

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Grodzisku Wielkopolskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę dla Ciebie! U nas możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, stawiając na doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy także nieustannie zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do