ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Pułtusku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Pułtusku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w Pułtusku? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której świetna jakość i doskonałe cechy techniczne z pewnością spełnią oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas cechuje się już od pierwszych momentów używania znacznie wyższą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie oraz lepsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie online i składach opału w mieście Pułtusk można nabyć kilka rodzajów materiału opałowego, które cechują się innymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz nabyć sprawdzony oraz wydajny opał bez wykorzystywania całego osobistego czy służbowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z używania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który charakteryzuje się przede wszystkim możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest istotnym problemem w wielu miejscowościach w Polsce, decydowanie się na bezpieczne dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a przy tym jest on atrakcyjnym finansowo wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Stawiając na ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w stosowną automatykę, która zapewnia precyzyjne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są istotne w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. To w końcu od nich zależy, czy zakupione innowacyjne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie każdego lokalu. Przed rozpoczęciem użytkowania produktu dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy ponadto poznać recenzje ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz innych klientów pomagają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w Pułtusku, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi założeniami są w szczególności najwyższy standard proponowanych rozwiązań i rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również odpowiedni sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo, które jest w staranny sposób selekcjonowane i pakowane. Podczas przeładowywania materiału do 25-kilogramowych opakowań używamy jedynie zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Pułtusk

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Pułtusku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do utrzymania właściwej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, stawiając na doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka również nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do