ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kielcach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kielcach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Węgiel ekogroszek naszej firmy jest obecnie jednym z najpopularniejszych paliw węglowych w kraju, gdyż charakteryzuje się stuprocentowym spełnieniem wszelkich wymogów Rozporządzenia o Normach Jakości Paliw Stałych. Według rozporządzenia, każdy ekogroszek premium powinien mieć wartość opałową równą 24 MJ/kg oraz uziarnienie 5-25 mm i zawartość popiołu do 12%, wilgoci do 15% oraz siarki do 1,2%. Równie istotny jest parametr zdolności spiekania, który nie powinien przekraczać 25 RI. Nasz ekogroszek workowany w doskonałej cenie oferujemy w Kielcach u naszych sprawdzonych dostawców bądź na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zakupu węgla ekogroszku w Kielcach TOP, który z pewnością spełni wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Z chęcią odpowiemy także na dodatkowe pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości telefonicznie bądź mailowo.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Ekogroszek to paliwo węglowe dedykowane do pieców klasy 5 oraz ecodesign, wyposażonych między innymi w podajnik rusztowy lub rynnowy. Piec na ekogroszek wyposażony w te urządzenia sam reguluje i optymalizuje proces spalania, a odpowiednio duży zasobnik oraz zastosowanie dobrego ekogroszku z niską zawartością popiołu sprawia, że kotłownię wystarczy odwiedzić raz na około dwa tygodnie. Warto jednak pamiętać o odpowiednich czynnościach konserwacyjnych, w tym o czyszczeniu kotła zgodnie z zaleceniami producenta. Nasz węgiel opałowy w postaci ekogroszku workowanego w kotłach 5 klasy emituje podczas spalania minimalną ilość pyłów, wywołując niewielki wpływ na środowisko naturalne w porównaniu do węgla spalanego w kotłach zasypowych. Ponadto przechowywanie ekogroszku w workach jest wygodne i nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a jego przenoszenie nie sprawia zbyt wielu problemów.

Jaki ekogroszek wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Podczas zakupu ekogroszku workowanego należy przede wszystkim zwrócić uwagę na najważniejsze parametry i właściwości użytkowe, które mają bezpośredni wpływ na wydajność i efektywność ogrzewania. Węgiel w postaci ekogroszku powinien przede wszystkim charakteryzować się równą granulacją, z niewielką ilością podziarna i nadziarna. Dodatkowo istotne jest również dokładne zapoznanie się z etykietą, na której znajdziemy dane na temat zawartości siarki, wilgoci całkowitej i spiekalności. Informacje te są sporządzane na podstawie badań laboratoryjnych, dlatego są w pełni wiążące i zgodne z prawdą. Warto także przeczytać opinie o ekogroszku pisane przez klientów, które zawierają informacje z pierwszej ręki. Jako renomowany producent TOP Ekogroszek oferujemy najwyższej jakości paliwo i korzystną cenę ekogroszku pakowanego w poręcznych workach zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek - renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

TOP Ekogroszek w Kielcach to renomowany producent nowoczesnego paliwa, które charakteryzuje się doskonałymi parametrami, gdyż jest produkowane z wielką starannością. Już na kopalni odbywa się selekcja półproduktów. Przykładamy dużą wagę do starannego przesiewania, kruszenia i workowania produktów za pomocą certyfikowanych wagoworkownic, które zapewniają, że w każdym worku wykonanym z polipropylenu znajduje się precyzyjnie odmierzona ilość ekogroszku workowanego, dostępnego w atrakcyjnej cenie za tonę w naszej firmie. Worki chronią przed dostępem wilgoci, a także są poręczne w transporcie oraz wygodne w przechowywaniu.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kielce

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kielcach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Dla przedsiębiorców, inwestorów oraz właścicieli wielkopowierzchniowych obiektów oferujemy ceny hurtowe za ekogroszek dostępne w naszym hurcie prowadzonym w Kielcach. To doskonała inwestycja dla szkół, restauracji, hoteli czy pensjonatów. Zachęcamy także naszych odbiorców hurtowych do sprzedaży ekogroszku w swojej firmie. Aby stać się dystrybutorem wystarczy mieć do dyspozycji plac o utwardzonej powierzchni oraz niezbędne podczas załadunku i wyładunku ekogroszku workowanego samochody z dźwigiem HDS lub z windą, a także wózki widłowe. Nasza firma zapewnia stałą dostawę paliwa, a specjaliści chętnie pomogą w przygotowaniu biznesplanu, a także w planowaniu działań reklamowych czy tworzeniu łańcucha dostaw.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do