ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Pszczynie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Pszczynie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium dostępnego w Pszczynie? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz imponujące parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie cechuje się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. Jego atuty to także mniejsza wilgoć czy lepsza spiekalność, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z korzystnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszej ofercie na stronie internetowej i składach opału w mieście Pszczyna dostępnych jest wiele rodzajów opału, które cechują się innymi cechami. Jedno pozostaje niezmienne – świetna cena ekogroszku, przez co masz możliwość kupić pewny, a jednocześnie efektywny opał bez wykorzystywania całego osobistego lub służbowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który cechuje się przede wszystkim możliwością zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy smog jest znaczącym problemem w licznych miejscowościach w Polsce, stawianie na bezpieczne dla otoczenia materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a dodatkowo jest ekonomicznym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek w optymalne, pasujące do jego parametrów sprzęty. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Dobrej jakości kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. To w końcu od nich zależy, czy nabyte innowacyjne źródło opału zapewni odpowiednią wydajność i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na starcie warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem należy ponadto poznać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz innych klientów pozwalają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje renomowanych i działających od wielu lat firm, które mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na zastosowanie materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w Pszczynie, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy standard sprzedawanych produktów i doskonałe parametry. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również odpowiednią metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo, które jest starannie oczyszczane i pakowane. W trakcie przesypywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Pszczyna

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Pszczynie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zagwarantowania optymalnej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, stawiając na wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do