ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Radzyniu Podlaskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Radzyniu Podlaskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Radzyń Podlaski? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa i imponujące parametry techniczne z pewnością spełnią oczekiwania nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas odznacza się w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartością opałową. Jego cechy to także niższe zawilgocenie czy korzystniejsza spiekalność, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z przystępnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszej ofercie na stronie internetowej i fizycznych lokalizacjach w Radzyniu Podlaskim dostępnych jest kilka rodzajów opału, które charakteryzują się różnymi cechami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – świetna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz nabyć sprawdzony oraz ekonomiczny materiał bez nadwyrężania domowego czy firmowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który odznacza się szczególnie możliwością zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym problemem w licznych miastach w Polsce, sięganie po neutralne dla środowiska paliwa jest najrozsądniejszym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest on atrakcyjnym finansowo wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany lokal w optymalne, pasujące do cech materiału urządzenie. Mowa o piecach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Dobrej jakości piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie procesów ogrzewania i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek workowany, należy wziąć pod uwagę jego aspekty techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem używania materiału warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację, a także udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto również przeczytać recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i pozostałych klientów pozwalają stwierdzić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z produktów sprawdzonych i funkcjonujących od wielu lat firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, lecz także przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na wykorzystanie opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Radzyń Podlaski, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy standard oraz optymalne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo, które jest w staranny sposób oczyszczane i workowane. Na etapie przeładowywania materiału do ważących 25 kilogramów worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Radzyń Podlaski

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Radzyniu Podlaskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do