ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Ostrołęce.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Ostrołęce i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości ekogroszku premium w Ostrołęce? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z ofertą materiałów opałowych TOP ekogroszek, której świetny poziom i niezwykle korzystne cechy techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym sklepie ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. To także niższe zawilgocenie i korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z niskimi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszej ofercie na portalu internetowym i magazynach w Ostrołęce możesz znaleźć wiele rodzajów opału, które różnią się od siebie parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość nabyć pewny, a zarazem wydajny materiał bez wykorzystywania całego rodzinnego czy służbowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, decydowanie się na neutralne dla środowiska materiały jest najlepszym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a dodatkowo jest on opłacalnym wyborem, który pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Wykorzystując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Odpowiednio dobrany kocioł zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są istotne w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się przeanalizować oferowane parametry. To właśnie od nich zależy, czy wybrane nowoczesne źródło opału będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie dowolnego budynku. Przed przejściem do stosowania produktu dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem dobrym pomysłem jest także poznać recenzje ekogroszku. Informacje od producenta oraz pozostałych klientów pozwalają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie produktów renomowanych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale również niską cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz zakupić dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Ostrołęka, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi celami są w szczególności najwyższy standard i rewelacyjne parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie oczyszczane i workowane. W trakcie przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Ostrołęka

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Ostrołęce? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim przypadku mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy także nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do